FinStudy teisyklės

Tai yra terminai ir sąlygos (toliau-sąlygos), kuriais galite pasinaudoti svetainėje www.finstudy.lt ir Finstudy taikymo platforma ("svetainė"), ar kaip svečias ar registruotas vartotojas. Naudodamiesi Svetaine, nepriklausomai nuo to, kaip ją pasiekiate, patvirtinate, kad sutinkate su šiomis sąlygomis ir kad sutinkate laikytis jų.
Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, Prašome susilaikyti nuo svetainės naudojimo.
1. Apie FinStudy ir mūsų paslaugas
1.1 mes FinStudy
1.2 galite susisiekti su mumis telefonu +370 69055010
1.3 mūsų vaidmuo-organizuoti priėmimo į aukštąsias mokyklas procesą potencialiems studentams. 
1.4 naudodamiesi svetaine kaip registruotu vartotoju, kad galėtumėte kreiptis dėl studijų vienoje iš mūsų partnerių aukštojo mokslo institucijoje (- OSE), jūs suteikiate FinStudy teisę:
1.4.1, rinkti ir saugoti asmens duomenis (pagal mūsų privatumo politiką) galite teikti paraiškos formą, taip pat perdavimo trečiosioms šalims ir kitose šalyse, pavyzdžiui, aukštojo mokslo institucijų arba kitų interneto taikymo sistemų (įskaitant, bet neapsiribojant UCAS Jungtinėje Karalystėje, Studielink Nyderlanduose, Optagelse Danijoje) siekiant pateikti prašymus dėl priėmimo į aukštojo mokslo įstaiga savo pasirinkimą jūsų vardu;
1.4.2 administruoti savo paraiškos procesą ir sekti savo paraiškos situaciją;
1.4.3 administruoti savo profilį ir paraiškos formą FinStudy.
1.4.4 prašyti ir gauti informaciją apie jūsų priėmimą (įskaitant egzaminus) iš jūsų pasirinktų aukštojo mokslo institucijų;
1.4.5 suteikti Jums informaciją apie švietimo galimybes, susijusias su jūsų ugdymu;
1.4.6 suteikti Jums informaciją apie Jums aktualias darbo galimybes, kad galėtumėte siekti karjeros;
1.4.7 atlikti statistinius duomenis ir ataskaitas bei istorines peržiūras, kad būtų galima suprasti švietimo tendencijas;
1.4.8 norėdami pasidalinti savo elektroninio pašto adresu su kitais studentais, kurie priimami (gauti priėmimo laišką) į tą pačią aukštojo mokslo įstaigą, kad galėtumėte susisiekti ir susitikti tarpusavyje prieš išvykdami studijuoti į užsienį.
2. Sąlygų pakeitimai
2.1 Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti, keisti, keisti, keisti, pridėti ar pašalinti bet kurią iš šių Sąlygų. Prašome užtikrinti, kad jūs peržiūrėti šias sąlygas kiekvieną kartą, kai jūs naudojate svetainę, kaip jums bus laikoma, kad priėmė variacijos, jei jūs ir toliau naudotis Svetaine po variacijos buvo paskelbtas.
2.2 dabartinis šių sąlygų projektas buvo priimtas ir paskelbtas 2019 m. Gruodžio 30 d.
3. Informacija apie jus ir jūsų patvirtinimą
3.1 mes apdorojame informaciją apie jus pagal mūsų privatumo politiką. Naudodamiesi Svetaine, Jūs sutinkate su tokiu apdorojimu ir jūs garantuojate, kad visi jūsų pateikti duomenys yra tikslūs.
3.2 Jums bus prašoma užsiregistruoti, naudojant tam tikrą asmeninę informaciją, prieš leidžiant susipažinti su tam tikrų sričių mūsų Svetainėje, įskaitant siekiant pateikti prašymą aukštojo mokslo įstaigą naudodami mūsų programų platforma. Mes galime naudoti informaciją, kurią pateikiate ateityje, kad galėtume susisiekti su jumis pagal mūsų privatumo politiką. Jūs sutinkate atskleisti tikrąją ir išsamią informaciją paskyros registracijos proceso metu ir savo paraiškos formoje bei atnaujinti savo informaciją, jei ir kada ji pasikeičia. 
3.3 Jūs patvirtinate, kad jums buvo pranešta, kad:
3.3.1 jūsų paraiška negali būti perduota jūsų pasirinktai aukštojo mokslo įstaigai, jei nesumokėjote paraiškos mokesčio; arba paraiška gali neatitikti termino, jei mokėjimas vėluoja;
3.3.2 FinStudy negarantuoja jums studijų vietos jūsų pasirinktoje aukštojo mokslo įstaigoje;
3.3.3 FinStudy padarys viską, kad padėtų studentams paraiškų teikimo proceso metu, tačiau neatsako už:
3.3.3.1 aukštojo mokslo įstaiga nesvarsto jūsų prašymo, jei pavėlavote įvykdyti bet kurį iš paraiškos reikalavimų;
3.3.3.2 techninės ar žmogiškosios klaidos, kurios gali atsirasti tinklalapyje arba paraiškos perdavimo proceso metu;
3.3.3.3 aukštojo mokslo įstaigos taikomųjų reikalavimų ar procedūrų pakeitimai;
3.3.3.4 aukštojo mokslo įstaiga, panaikinanti studijų programą, dėl kurios kreipėtės;
3.3.4 jei jūsų pasirinkta (- OS) aukštojo mokslo įstaiga (- OS) atmeta prašymą, FinStudy gali pasiūlyti papildomų alternatyvių studijų galimybių.
3.4 jūs įgaliojate aukštojo mokslo įstaigą atskleisti informaciją apie jūsų prašymą FinStudy (pvz., paraiškos statusą, priėmimą ir kt.).
4. Prieiga prie mūsų svetainės ir jos naudojimas
4.1 jūs galite naudotis Svetaine tik teisėtais tikslais. Naudodamiesi Svetaine, Jūs turite ne:
4.1.1 iššifruoti, išgauti, išardyti, pakeisti-inžinierius arba dekompiliuoti svetainę
4.1.2 naudotis svetaine bet kokiu būdu, kuris yra neteisėtas ar apgaulingas, arba turi bet kokį neteisėtą ar apgaulingą tikslą ar poveikį
4.1.3 įtraukti bet kurią svetainės dalį į bet kurią kitą programinės įrangos programą
4.1.4 sukurti metodus, leidžiančius neleistinoms šalims naudotis Svetaine
4.1.5 sukurti bet kokius pakeitimus ar išvestinius darbus tiesiogiai ar netiesiogiai naudojant svetainę arba jos komponentus
4.1.6 sąmoningai perduoti duomenis, siųsti arba įkelti bet kokia medžiaga, kuri yra virusų, Trojos arklių, "kirminų", " laiko bombos, klaviatūros kirtėjai, šnipinėjimo programų, adware ar kitų kenksmingų programų ar panašų kompiuterinį kodą, skirtą neigiamai veikia bet kurio kompiuterio, programinės įrangos ar aparatūros Svetainės
4.1.7 bet kokiu būdu sugadinti, trukdyti ar sutrikdyti svetainę
4.1.8 naudotis Svetaine ar iš svetainės gauta informacija, kad būtų galima perduoti ar įsigyti bet kokios neužsakytos ar neleistinos reklamos ar reklaminės medžiagos ar bet kokios kitos panašios formos (šlamšto)
4.1.9 naudotis svetaine bet kokiu tikslu, kuris yra neteisėtas, netinkamas ar neteisėtas, arba pažeidžiant bet kurį, arba siekiant pažeisti bet kokį įstatymą
4.1.10 naudotis Svetaine tokiu būdu, kuris pažeidžia ar priekabiauja prie bet kurio kito asmens teises, kenkia ar kitaip apriboja ar slopina bet kurio kito naudojimąsi svetaine ir ja naudojasi
4.1.11 naudokite svetainę, kad apsimestumėte bet kuriuo asmeniu ar subjektu arba klaidingai nurodykite ar neteisingai nurodote savo priklausomybę asmeniui ar subjektui
4.1.12 paskelbkite komentarus apie save, kurie nėra sąžiningi ir atitinka jūsų sąžiningai laikomus įsitikinimus
4.1.13 naudotis interneto svetaine, siekiant bet kokiu būdu pakenkti nepilnamečiams ar jiems pakenkti
4.1.14 naudokite kontaktinius duomenis, gautus naudojant svetainę, kad priekabiautumėte bet kurį asmenį
4.2 prieiga prie interneto svetainės yra leidžiama laikinai, ir mes pasiliekame teisę atšaukti arba pakeisti mūsų svetainėje teikiamą paslaugą be išankstinio įspėjimo. Mes neatsakysime, jei dėl kokios nors priežasties svetainė yra nepasiekiama bet kuriuo metu ar bet kuriuo laikotarpiu. 
4.3 mes naudosime savo pagrįstas pastangas, kad svetainė būtų prieinama, tačiau negalime garantuoti, kad Svetainė veiks nuolat arba be pertrūkių arba be klaidų. Jūs privalote nesistengti trukdyti tinkamam svetainės veikimui ir visų pirma nebandyti apeiti saugumo, įsilaužimo, įsilaužimo į bet kurią kompiuterinę sistemą, serverį, svetainę, maršrutizatorių ar bet kurį kitą prie interneto prijungtą įrenginį. Jums taip pat patariama naudoti atitinkamą antivirusinę programinę įrangą prieš ir per prieigą prie Svetainės.
4.4 mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu ir dėl bet kokios priežasties arba dėl bet kokios priežasties sustabdyti ar nutraukti jūsų prieigą prie Svetainės ar jos dalies ar jos naudojimo. Mes taip pat galime apriboti prieigą prie kai kurių mūsų svetainės dalių vartotojams, kurie užsiregistravo pas mus.
4.5 kai jūs pasirenkate arba pateikiate el. laišką, slaptažodį ar bet kokią kitą informaciją kaip mūsų saugumo procedūrų dalį, Jūs privalote laikyti tokią informaciją konfidencialia ir jos neatskleisti jokiai trečiajai šaliai. Įsitikinkite, kad atsijungiate, kai nenaudojate svetainės, ir įsitikinkite, kad įrenginiai, kuriuos naudojate prieigai prie Svetainės, yra saugiai užrakinti, kai jie nėra jūsų nuosavybėje. Turite pranešti mums, jei įtariate, kad jūsų el.pašto ar slaptažodžio naudojimas buvo neteisėtas arba bet koks kitas saugumo pažeidimas.
4.6 mes turime teisę bet kuriuo metu išjungti bet kurį jūsų pasirinktą ar mūsų paskirtą elektroninį paštą ar slaptažodį, jei, mūsų nuomone, nesilaikėte nė vienos iš šių Sąlygų nuostatų. Mes neatsakysime už bet kokius nuostolius ar žalą, atsiradusius dėl jūsų el. pašto ar slaptažodžio atskleidimo, prieštaraujančio šioms sąlygoms. Jūs negalite naudoti kito asmens sąskaitos bet kuriuo metu be aiškaus sąskaitos turėtojo leidimo. 
5. Intelektinės nuosavybės teisės 
5.1 mes esame visų autorių teisių ir kitų intelektinės nuosavybės teisių savininkas arba licenciatas bet kurioje svetainėje esančioje medžiagoje.
5.2 galite pasiekti bet kurią svetainės dalį ir atsisiųsti arba kopijuoti medžiagą (spausdindami atskirus puslapius ant popieriaus) arba atsisiųsti medžiagą į diską (bet ne į bet kurį serverį ar kitą įrenginį, prijungtą prie tinklo) tik asmeniniam nekomerciniam naudojimui. Intelektinės nuosavybės teises į tokią medžiagą saugo Kastu arba, jei medžiaga yra licencijuota FinStudy.LT, teisių į šią medžiagą savininkai. Draudžiama kopijuoti, platinti ar naudoti svetainėje esančią medžiagą bet kokiam komerciniam tikslui.
5.3 svetainėje yra prekių ženklai, priklausantys FinStudy arba turintys prekių ženklų savininkų licenciją FinStudy. Bet koks šių prekių ženklų naudojimas jums yra draudžiamas, nebent iš prekės ženklo savininko būtų gautas išankstinis rašytinis leidimas. Kastu imsis teisinių veiksmų prieš bet kurį asmenį ar organizaciją, kuri siekia naudoti Kastu pavadinimą, medžiagą, logotipus ar prekių ženklus neteisėtais tikslais.
5.4 jūs negalite pašalinti jokių autorių teisių, prekių ženklų ar intelektinės nuosavybės skelbimų, esančių originalioje medžiagoje, iš bet kurios medžiagos, atsisiųstos ar nukopijuotos iš svetainės.
5.5 jūs negalite sukurti duomenų bazės sistemingai atsisiųsdami esmines svetainės dalis.
5.6 Visos teisės, kurios nėra aiškiai suteiktos šiose sąlygose, arba bet koks jose nurodytas dokumentas, yra saugomos FinStudy.
6. Nuorodos į kitas interneto svetaines
 6.1 FinStudy pateikiamos nuorodos į svetainę ir kitus išteklius, teikia trečiosios šalys, ir siekiama, kad nuoroda į interneto svetaines, kad mes manome, padidins jūsų patirtį, siūlo naudingų žinių, specialistų patarimus ir informaciją, ir pranešė, komentarų ir nuomonių. Mes teikiame tik nuorodas į svetaines, kurios, tikimės, pagerins jūsų patirtį naudojant svetainę; pasakykite mums, jei jie to nedaro. 
6.2 nuorodos iš interneto svetainės į išorines interneto svetaines nereiškia, kad mes pritariame šioms svetainėms arba jas reklamuojame, jų kūrėjų, produktų ar paslaugų, teikiamų joms, nuomonę. Mes nekontroliuojame tų išorinių svetainių ar kitų trečiųjų šalių išteklių turinio ir neprisiimame jokios atsakomybės už visą atsakomybę, kuri gali kilti jų atžvilgiu, arba už bet kokius nuostolius ar žalą, kurie gali kilti dėl jūsų naudojimo.
6.3 Mes negauname jokio mokėjimo ar mokėjimo natūra už svetaines ar kitus išteklius, į kuriuos pateikiamos nuorodos. Jei turinys yra remiamas, arba jei jis yra įtrauktas į skelbimo kontekstą, mes tai aiškiai. Mes paprastai susieti su turiniu, kuris yra laisvai prieinamas, tačiau kartais gali būti paprašyta užsiregistruoti arba užsiprenumeruoti pasiūlymą ar paslaugą, kai išeisite iš svetainės, susietos svetainės operatorius. Mes nebus susieti su svetainėmis, kurios reikalauja, kad jūs mokėtumėte prieš peržiūrėdami turinį ant jų.
6.4 taisome arba pašaliname trūkstamas, sulaužytas ar peradresuotas nuorodas, kai jas randame. Jei pastebite ką nors, kas neveikia taip, kaip tikitės, praneškite mums.
7. Atsakomybės apribojimas ir atsakomybės apribojimas
7.1 FinStudy pasirūpino, kad informacija svetainėje būtų teisinga. Tačiau jokios garantijos, išreikštos ar numanomos, nesuteikiamos: i) jos tikslumas; arba ii) jos prieinamumas, o FinStudy neprisiima jokios atsakomybės už klaidą ar neveikimą. Kastu neatsako už tai, kaip naudojama informacija, kaip ji interpretuojama ar kokia priklausomybė nuo jos. Mes negarantuojame, kad svetainėje pateikta informacija yra tinkama bet kokiam konkrečiam tikslui. Taip pat turėtumėte žinoti, kad studijų kursų prieinamumas priklauso nuo sąlygų, kurias atskiros institucijos taiko savo nuožiūra.
7.2 svetainės turinys yra skirtas tik bendrai informacijai ir nėra jokios konsultacijos ar rekomendacijos, dėl kurių turėtų būti priimtas konkretus sprendimas. FinStudy ėmėsi veiksmų, kad užtikrintų, jog jos tinklalapyje esančios medžiagos yra dabartinės ir tikslios, tačiau kiek tai leidžia įstatymas Kastu, neapima jokios garantijos, išreikštos ar numanomos pagal bendrosios teisės ar kitokius įstatus, susijusios su svetaine ir svetainėje esančia medžiaga. Visų pirma (bet be pirmiau minėtų apribojimų), Kastu nesuteikia jokių garantijų dėl kokybės, tikslumo, savalaikiškumo, išsamumo ar tinkamumo konkrečiam svetainės ar joje esančios medžiagos tikslui.
7.3.FinStudy neatsako už jokius reikalavimus, išlaidas, nuobaudas, nuostolius (tiek tiesioginius, netiesioginius, tiek pasekminius, tiek ekonominius ar ypatingus bet kokio pobūdžio nuostolius), žalą ar išlaidas, atsiradusias dėl naudojimosi Svetaine ar dėl nesugebėjimo naudotis Svetaine. Kastu neprisiima atsakomybės dėl pasitikėjimo svetainėje pateikta informacija ar patarimais arba dėl trečiosios šalies neleistinos prieigos prie Svetainės ar jos pakeitimo.
7.4 nors svetainėje laikas nuo laiko gali būti reklaminės medžiagos, FinStudy nepatvirtina ir neprisiima jokios atsakomybės už jokius taip reklamuojamus produktus ar paslaugas, taip pat už bet kokias reklamos klaidas ar netikslumus. Reklamuotojai ir rėmėjai yra atsakingi už tai, kad medžiaga, pateikta įtraukimui į svetainę, atitiktų visus atitinkamus įstatymus.
7.5 Mes neprisiima atsakomybės už bet kokio tavo šių Terminų pažeidimo, kurį sukelia bet kokių įvykių ar aplinkybių už mūsų pagrįstų kontrolių įskaitant, bet neapsiribojant, streikus, lokautų, ar kitus pramoninius ginčus, paskirstymas sistemų ar tinklų priėjimą, ar potvynius, gaisrus, sprogimus ar nelaimingus atsitikimus.
7.6 niekas šiose sąlygose neatmeta atsakomybės už mirtį ar kūno sužalojimą, tiesiogiai atsiradusį dėl mūsų aplaidumo, taip pat jokios kitos atsakomybės, kurios negalima atmesti ar apriboti pagal taikytiną teisę. 
8. Bendras
8.1 šios sąlygos aiškinamos ir aiškinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais. Lietuvos teismai turi išimtinę jurisdikciją bet kurio iš jų kylančio reikalavimo, ginčo ar kitų klausimų atžvilgiu, nepažeisdami Kastu teisės iškelti bylą bet kurio svetainės vartotojo gyvenamosios vietos šalies teismuose.
8.2 Jei nors šių Sąlygų nuostata yra nustatyta, kad negalioja, bet kompetentingos jurisdikcijos teismas, invalidumo, kad ši nuostata bus nepaveiks likusių šių Sąlygų nuostatos, kurios toliau turi galioti.


    Pridėti komentarą