Apie Suomija

Taigi, mes nusprendėme parašyti apie mokymosi Suomijoje pliusus, ir kad jums būtų patogiau, išdėstėme informaciją punktais. Pradedame!
Suomija– graži šalis, turinti turtingą kultūrą bei pasižyminti aukšta gyvenimo kokybe. Suomijoje žmonės jaučiasi saugūs, kadangi čia mažai vagysčių bei kitų nusikaltimų.


Mokymasis Suomijoje vyksta švedų, suomių ir anglų kalbomis. Pasirinkę mokymosi pogramą anglų kalba, jūs turėsite galimybę lankyti papildomus nemokamus kursus mokytis kitos kalbos, pavyzdžiui, suomių.

Suomijos dėstytojai kompetentingi bei tolerantiški. Jeigu jūs nesupratote medžiagos, tai dėstytojas užsiėmimo metu gali prieiti prie jūsų ir papildomai paaiškinti dar kartą. Dėstytojų ir studentų tarpusavio santykiai draugiški. Taigi, galima sakyti, jog paskaitos vyksta produktyviai ir įdomiai.


Suomija suteikia galimybę kitų šalių studentams įgyti aukštąjį išsilavinimą nemokamai. Suomijos bendrabučiai erdvūs, tvarkingi ir gana nebrangiai mokėsite už gyvenimą juose. Mėnuo gyvenimo Suomijos bendrabutyje jums kainuos 250-350 eurų. Tokiu būdu, jūs įgyjate puikų išsilavinimą neišleisdami labai daug pinigų, kaip tai yra, pavyzdžiui, Amerikoje ar Anglijoje.


Dauguma vietų yra pasiekiama pėsčiomis per 5-7 minutes nuo studentų bendrabučio. Kiekvienas studentas gauna studento bilietą, kuris suteikia nuolaidas treniruotėms sporto salėje, baseine, važiuojant viešuoju transportu ir kitose vietose. Kiekviename universitete yra valgykla, kurioje maitinamasi principu „švediškas stalas“. Pietūs studentui tokioje valgykloje kainuoja 2,50-2,70 eurų.

Suomijos universitetai siūlo 500 mokymosi programų anglų kalba.
Suomijos švietimo sistema pripažinta geriausia visame pasaulyje. Šioje šalyje įgyti diplomai pripažįstami ir vertinami visame pasaulyje. Jeigu jūs ir neplanuojate likti gyventi ir dirbti Suomijoje, jūs galite išvykti į bet kurią šalį ir ten siekti karjeros.

Daugiau informacijos apie Suomojos švietimo sistemą jūs galite rasti kituose informaciniuose šaltiniuose arba sekite mūsų tinklalapio naujienas.


    Pridėti komentarą