Bendra informacija

Jeigu jus domina nemokamas ir kokybiškas aukštasis išsilavinimas, tai jūs esate tinkamoje svetainėje. FinStudy buvo sukurta, kad būtų aiškiau supažindinama ir paaiškinama studentams apie jų įstojimą į Suomijos universitetus. Mes spausdinsime svarbią informaciją, reikalingą stojant, o Suomijos studentai konsultuos jus ir atsakys į visus rūpimus kalusimus lietuvių bei rusų kalbomis.

Dabar truputį apie save, apie šios svetainės įkūrėją. Aš – Artiom Matvejev , baigiau Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnaziją. 2019 metais įstojau į Suomijos universitetą kompiuterinių technologijų ir verslo administravimo fakultetą. Tuo metu, kai dar tik ruošiausi stoti į Suomijos universitetą, susidūriau su tokia problema, jog Lietuvoje niekas nekonsultuoja, neteikia jokios informacijos apie stojimą į Suomijos universitetus. Man teko įdėti daug pastangų ieškant informacijos ir, galų gale, įstoti į Suomijos universitetą. Todėl aš sukūriau šią svetainę, kad studentams netektų vargti ieškant informacijos. Kaip pasirodo, tai nėra taip ir sudėtinga. Skaitykite, analizuokite visą informaciją apie Suomiją ir šios šalies universitetus ir, iškilus kalusimams, rašykite man.

Aš jums galiu padėti tiesiogiai, kadangi dažnai būnu Klaipėdoje. Mes glime su jumis susisiekti Viber, skype ar what‘s app būdu, tačiau tai bus mokama paslauga. Aš padėsiu jums nuo ir iki, su mano pagalba jūs būsite tikrai įsitikinę, kad įstosite.


    Pridėti komentarą