Dažniausiai užduodami klausimai

Čia jūs galėsite atrasti atsakymą į savo klausimą.
Koks minimalus balas stojant į Suomijos universitetus?
Balas nėra svarbus, kadangi jums teks laikyti stojamuosius egzaminus, kuriuos organizuoja universitetai arba išlaikyti SAT egzaminą konkursiniam balui. Brandos atestatas būtinas.Kas tai yra SAT testas ir kur jis laikomas?
Suomijoje vietoj IELTS и TOEFL egzaminų laikomas SAT egzaminas. Išsamiau apie SAT egzaminą jūs galite sužinoti oficialioje svetainėje https://www.collegeboard.org/ .Ar galima baigus pirmą kursą tęsti studijas kitame fakultete ar kitame universitete?
Taip, galima. Studijuodami jūs renkate taškus (ECTS points), kuriuos turėdami jūs galite stoti į bet kurį Europos universitetą ir tęsti mokymąsi toliau, o ne pradėti nuo nulio.Kada baigiasi dokumentų priėmimas stojant į universitetus?
Dokumentų teikimas prasideda nuo lapkričio mėnesio ir baigiasi vasario mėnesį. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinktos mokymosi programos. Dokumentų teikimo į universitetus datas galite pažiūrėti oficialioje svetainėje https://studyinfo.fi/wp2/en/ .Klausimų ir atsakymų sąrašas laikui bėgant bus pildomas. Jeigu neradote atsakymo į savo klausimą, rašykite mums.    Pridėti komentarą