Sveiki atvykę į Suomiją

Suomija – vieta, kurioje gera būti.


Suomijos grožis slypi kontrastuose. Nuo begalinės dienos šviesos vasarą iki žėrinčios žiemos tamsos, gamta iškelia į įspūdingą kraštovaizdį. Suomija yra labai stabili šalis, tačiau aplinka nuolatos keičiasi. Vandens ir miško turi daugiausiau nei bet kuri kita šalis pasaulyje. Jums garantuojama, kad čia turėsite patirtį, kurios niekada nepamiršite.Suomija nuolatos buvo vertinama kaip viena saugiausių pasaulio valstybių. Suomiai vertina savo privatumą ir saugumą, todėl Suomija yra ideali studijų vieta. Saugumas dar nereiškia nuobodulio. Suomijoje gausu naujų potyrių, pradedant maudynėmis ežero pakrantėje ir baigiant mobiliųjų telefonų mėtymo pasaulio čempionatu.Be stulbinančios gamtos, šis šiaurinis perlas savo švietimo sistema pelnė pasaulinį pripažinimą. Suomija taip pat yra viena labiausiai išsilavinusių tautų pasaulyje. Studentų gerovė yra pagrindinis Suomijos švietimo sėkmės istorijos veikėjas. Visiems studentams teikiama daugybė palaikymo ir konsultavimo paslaugų.


Suomiai garsėja kaip tylūs ir santūrūs, o tai gali būti tiesa tam tikrose aplinkybėse, tačiau suomiai yra draugiški ir svetingi. Jie mėgsta parodyti savo užsienio draugams savo prestižinio krašto paslaptis. Suomiai retai inicijuoja mažus pokalbius su nepažįstamais žmonėmis, tačiau po ledine išore slypi nuoširdus žmonės. 


Nors  suomiai yra žinomi dėl pažangiųjų technologijų ir progresyvių miesto sprendimų, dauguma suomių laisvalaikį praleidžia gamtoje. Šalyje yra beveik 200 000 ežerų ir pusė milijono vasarnamių, todėl yra daug galimybių atsitraukti į ramią vietą ir atsiriboti nuo visų rūpesčių.


Suomija taip pat yra garsių dizaino prekių ženklų, tokių kaip „Iittala“, „Marimekko“, „Artek“ ir daugelio kitų, namai. Suomiškas dizainas semiasi įkvėpimo iš gamtos ir yra žinomas dėl savo nesenstančios kokybės, paprastos elegancijos ir patvarumo. Suomija, kaip ir dizaine, technologijų pramonėje yra gerai žinomi. Daugelis tarptautinių kompanijų, tokių kaip „Nokia“, „Kone“ ir „Stora Enso“, vadina Suomiją savo namais.Ateikite ir prisijunkite prie mūsų, Suomijoje, ir išsiaiškinkite, kodėl Suomija yra geriausiai pasaulyje laikoma paslaptis.Komentarai

26 December 2019 02:10 Arminas

Suomija iš tikro yra gan padori šalis ir šiaip ten nuvykus pamatysi labai daug gražių vietų, dėl to man Suomija vieną iš geriausių šalių pasaulyje. Geras straipsnis be to.
  • Like
  • 1

26 December 2019 12:29 Artiom

Parašykite, kas norietų švęsti naujus metus Suomijoje :)
  • Like
  • 0

    Pridėti komentarą